Новим авторам

Увага! Увага! Увага!

Ви любите й умієте вишивати, в’язати гачком або на спицях, ліпити з пластиліну або полімерної глини, створювати вироби з паперу в техніках «квілінг», «орігамі» або «паперопластика», плести з ниток, мотузок або стрічок, валяти вовну, займатися бісероплетінням, декупажем, розписом по склу, моделюванням або аплікацією з пластиліну чи зі скручених джгутів? А може, ви вигадали новий вид рукоділля й прагнете поділитися своєю майстерністю із широкою аудиторією? Немає проблем! Ми готові допомогти вам зробити це на сторінках вашої книги.

Насамперед надішліть нам фотографії своїх робіт (якість фотографій не має значення) або вкажіть посилання на сайти, де вони представлені. Вироби повинні бути сфотографовані в готовому вигляді, бажано з різних ракурсів. До фотографій потрібно прикласти текст наступного змісту:

• зазначення способу виготовлення виробу й матеріалу, з якого він зроблений;
• інформація про вас, ваше захоплення й про те, як з вами можна зв’язатися.

Матеріали, надіслані електронною поштою, повинні бути в форматах: тексти – doc (Microsoft Word), фото – jpg. У разі, якщо розмір файлу більше, ніж 2 мегабайти, заархівуйте його (архіваторами ZIP або RAR).

Найголовнішою вимогою до потенційних авторів є оригінальність робіт. Тому неважливо, займаєтеся ви рукоділлям професійно або це ваше хобі, умієте літературно описувати процес виготовлення виробу або можете просто викладати факти. Вашим внеском у книгу повинні стати свіжі ідеї, нестандартні рішення й талановите виконання. Усе інше зробить «Видавництво СКІФ».

Адреса нашої електронної пошти: publisher@skifbook.com.ua

З нетерпінням чекаємо на ваші шедеври!

 

До уваги авторів художньої літератури!

Наразі видавництво займається випуском ЛИШЕ прикладної літератури, тому вірші (як для дітей, так і для дорослих), а також оповідання, романи, казки й інша художня проза розглядатися не будуть.

 

 

 

Увійти на сайт

Реєстрація